Sv. Mikuláš naděluje – benefiční elektronická aukce ve prospěch Domácího hospice sv. Mikuláše ve Velkém Meziříčí

Naši milí přátelé, příznivci a podporovatelé, blíží se svátek svatého Mikuláše a ten, jak známo, naděluje dárečky. Proto jsme pro vás nachystali možnost získat nějaký ten dáreček a zároveň pomoci našemu hospicovému dílu.

Na odkazu Vítejte | Hospic sv. Mikuláše (hospic-vm.cz) najdete všech 44 výrobků darovaných laskavými lidmi do elektronické dražby. Výrobky šité, háčkované a paličkované, ale také autorské kalendáře, obrazy a obrázky nebo třeba láhve kvalitního vína. Věříme, že si každý z vás najde nějaký ten svůj výrobek, který se pokusí vydražit. Samotné dražení bude spuštěno 25. listopadu na svatou Kateřinu v 00:00 hodin a ukončeno na svátek svatého Mikuláše 6. prosince ve 20 hodin.

(Všechny výrobky jsou k vidění i naživo nebo aspoň formou obrázku na 12. ročníku výstavy Patchworkového klubu Brno. PKB (webnode.cz) Jste srdečně zváni.)

K dražení je třeba se zaregistrovat, ale napřed si, prosíme, přečtěte dražební vyhlášku. Naleznete na stejném odkazu na dolní liště vlevo („Jak dražit“). Informace ve vyhlášce obsažené jsou důležité a jejich prostudování vám příliš času nezabere.

Děkujeme za vaši účast v aukci „Svatý Mikuláš naděluje“. Nadělte radost sobě i nám. 🙂