Sv. Mikuláš naděluje… už!

Naši milí hospicoví přátelé, slyšeli jste tu ránu? To nám spadl kámen ze srdce. Do poslední chvíle se pracovalo na aukčním portálu, aby dražení děl fungovalo. Firmě Q2 Interactive patří veliké díky. A samozřejmě děkujeme i našemu přímluvci v Nebi bl. Carlu Acutisovi, 15letému ajťáku Božímu.

Ale Pán Bůh nás má rád. A tak se nyní můžete na odkazu Vítejte | Hospic sv. Mikuláše (hospic-vm.cz) přihlásit a už se jen kochat, prohlížet, vybírat, rozhodovat se. Věříme, že se vám díla a výrobky budou líbit, vydražíte si je a uděláte radost nejen sobě či svým blízkým, ale také nám, protože je, věřte nám, těžké fungovat bez pomoci státu.

Jak už jsme avizovali, všechny věci (vyjma křehkých, jako jsou láhve vína a sklenice na víno) budou k vidění naživo v knihkupectví a galerii Světlo na Kounicově ulici u paní Hanky Pinknerové. Večírek – vernisáž se koná v pátek 1. prosince v 18 hodin. Kromě paní Hanky se na vás budeme těšit i my z hospice. Čeká na vás hudební čísla prokládaná zajímavým povídáním a také něco k zakousnutí a k pití. Vystavené věci lze prohlížet do 6. prosince včetně. Samotná elektronická aukce začne probíhat od dnešní půlnoci (čili 00:00 hodin 25. listopadu) a skončí ve 20 hodin 6. prosince.

K dražení je třeba se zaregistrovat, ale napřed si, prosíme, přečtěte dražební vyhlášku. Naleznete na stejném odkazu na dolní liště vlevo („Jak dražit“). Informace ve vyhlášce obsažené jsou důležité a jejich prostudování vám příliš času nezabere.

Děkujeme za vaši účast v aukci „Svatý Mikuláš naděluje“. Nadělte radost sobě i nám. 

Mohlo by se vám také líbit...