Sbírka na Doniu i benefiční aukce skončila

Milí příznivci hospicového díla,

děkujeme ze srdce všem, kdo nezištně a často anonymně přispěli na dobročinnou sbírku na portálu Donio.cz, kde se podařilo během 60 dní díky 57 dárcům dosáhnout cílové částky 150 tisíc korun (a dokonce ji lehce překonat) na pořízení pěti elektricky polohovacích postelí včetně antidekubitních matrací pro naše pacienty nebo i k zapůjčení pro veřejnost. Velice si toho vážíme.

Zároveň v podobném termínu, přesně na svátek svatého Mikuláše 6. prosince, byla večer ukončena elektronická benefiční aukce nazvaná příznačně „Svatý Mikuláš naděluje“. A on, Divotvůrce, se opravdu postaral a nadělil několika laskavým lidem s otevřeným srdcem krásné originální obrazy a obrázky, háčkované hračky, patchworkové polštáře, autorské kalendáře, lahve kvalitních moravských vín a další věci. Díky tomu poputuje na speciální sbírkový účet přes padesát tisíc korun, které využijeme zejména na nákup kompenzačních a zdravotních pomůcek pro naše pacienty.

V době adventu se to rozličnými sbírkami pro potřebné účely jen hemží a uvědomujeme si, že je těžké se orientovat a vybrat si, koho podpořit a jak (a zda vůbec). Proto si vás všech, kdo přemýšlí nad důležitosti odcházení z tohoto světa zaopatřeni na těle i na duši, vážíme a ještě jednou opravdu srdečně děkujeme.

Přejeme vám pokojný advent.

Domácí hospic sv. Mikuláše ve Velkém Meziříčí