SRDCE PRO HOSPIC SV. MIKULÁŠE

Patchworkový klub Brno pomáhá i mimo Brno

Na stránkách SRDCE PRO … Domácí hospic sv. Mikuláše ve Velkém Meziříčí :: PKB (webnode.cz) se můžete dočíst, že našemu Domácímu Hospici sv. Mikuláše pomáhají i v Brně. Ve dnech 20. – 28. 11. 2021 proběhl na Nové radnici desátý jubilejní ročník patchworkové výstavy. V přehlídce vystavených dobročinných projektů byl zařazen i náš domácí hospic. Bylo možno dostat letáček o činnosti a koupit si jedno z mnoha „hospicových srdíček“. Po výstavě doputovala ostatní srdíčka do Velkého Meziříčí a my je využijeme pro naše podporovatele a příznivce.

Děkujeme ze srdce Patchworkovému klubu Brno za našití srdíček a pozornost, kterou nám na výstavě členky věnovaly.

Velké díky patří i naši dobrovolnici Evě Žabce Polákové, která je členkou Patworkového klubu a přispěla také šitím srdíček.