Den otevřených dveří se vydařil

Ve středu 15. prosince 2021 se konal Den otevřených dveří, během něhož mohli nejen zájemci o tuto službu, ale vlastně kdokoliv nahlédnout do zázemí hospice, seznámit se se všemi členy hospicového týmu, sdílet své zkušenosti, zeptat se na cokoliv, co je zajímá. Lidí nepřišlo mnoho, ale i tak jsme cítili velkou spokojenost a všichni hosté byli velmi milí.

Návštěvníci obdrželi perníčky se sv. Mikulášem a mohli si i zakoupit hospicová srdíčka, popř. dárkový certifikát jako dárek pro své blízké.

Děkujeme všem, kdo nám s tímto dnem pomohli: Firmě JEDUNAPERNIKU.cz – domácí perníčky a jedlé obrázky, která nám bezplatně perníčky napekla a nazdobila. Patchworkového klubu Brno PKB (webnode.cz), jehož členky nám našily krásná srdíčka. Květinářství Arancio v Brně za darované pokojové rostliny. A všem našim příznivcům a podporovatelům. Děkujeme za Vaše dobrá slova a modlitby i finanční či hmotné dary.

A protože jsme domácí hospic, vítali jsme všechny v domácích papučích. 🙂